ILMASTA VIINAA!!

oNKO Kalajoelle lähdössä ketään juhannuksena? Esimerkiksi jätkäporukoita? 20-28v miehiä! Mieluiten lihaksikkaita ja sika pornoja?
Kyssyypi kaks helvetin lihavaa ja törkeän näköstä misua
3508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ostakaa HUORAT aivot!!

Äänestä
  • osta ite kakara!
    =)

    Äänestä

  • Ite et vissiin oo kovin hyvännäkönen ku tommosesta tarvii suuttua. Olisko aihetta plastiikkakirurgille?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mansar kirjoitti:

oNKO Kalajoelle lähdössä ketään juhannuksena? Esimerkiksi jätkäporukoita? 20-28v miehiä! Mieluiten lihaksikkaita ja sika pornoja?
Kyssyypi kaks helvetin lihavaa ja törkeän näköstä misua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu