voisitteko kertoa hyviä vinkkejä/neuvoja itsetyydytykseen. Olen itse 13-vuotias tyttö, joka kaipaisi kosketusta(täytän 7.8. 14v)
Esim. Jotain esineitä, juttuja millä saisi helposti ensimmäisen orgasmin? Ja jotain helppoja välineitä, mitä voi ottaa vaikka kotoota ilman, että fossiilit/muut huomaa? Tarvisin apua! olen kokeillut suihkua ja pensseliä, mutta ei. Voisko joku helppiä hieman?
Kertokaa..
7
3107
Vastaukset
- master bite
on ne nykyajan muksut sitten kummia välineurheilijoita... sormet, aika ja mielikuvitus, luulis tepsivän!
- minä vaan
terve sansu!! miten olet käyttäny suihkua? tässä on kuitenkin sinulle yksi vinkki joka tepsii.. siinäkin käytetään suihkua´. käyt suihkun hanan alle haara asentoon niin että jalat ovat seinällä ja vesi tulee hanasta suoraan klitoriksen päälle! tuntuu niin hyvälle että! kuitenkin kun olet juuri laukeamassa niin jännitä itseäsi niin että muistat myös hengittää näin orgasmi kestää kauvemmin. ensimmäisellä kerralla älä laita hanaa täysille vaan aika hiljaselle tuntuu ihanalle!onnea suihkuretkille jos haluat lisää tietoa orgasmiin niin kysele minun nimi merkki on: minä vaan. (onnea! sinulle!)
- Sansu
itsetyydytättekö itseänne kamujenne kanssa? Miten te viititte? Mua aina nolottaa, jos joku sais tietää et mä teen tällasta.. Kirjottakaa lisää. Se suihku juttu alkaa sattuu liikaa ja sit mä aina lopetan. kertokaa lisää sellasia neuvoja, miten sais helposti ekan orgasmin.
Kiitos
- Itsetyydyttäjä
Kokeile sormea ja kynää!!! AAH että tuntuu hyvältä!!!! Ja mä tiiän miten kukaan ei huomaa....vessassa tai omassa huoneessa! Tai kun olet yksin kotona! Myös tuolia jossa on selkänoja on hyvä runkata...tai riippuu penkin mallista...mulla oli ennen hyvä runkku penkki mut se meni rikki kun ylipainoinen kamuni kokeili runkata sitä! :(
- Kokenut!
Mulla on yx aika hyvä vinkki mikä toimii varmasti, ainaki mulla se toimii! Ota iso tyyny tai ihan minkä lainen vaan jos se on pieni ni kannattaa laittaa vaik 2-3 päälleikkäin ja taittaa ne silleen...! Sit meet istuu siihen päälle ja alat ratsastaa tyynyllä. Hierot pilluus sitä vasten niin kauan ku tulee orgasmi. Se vaan tuntuu niin hyvältä ja välil voit tunkee sormee ja sit taas jatkaa! Jotain porno kuvii tai videoo voi myös kattoo samalla se lisää kans nautintoo ;)) Onnee kokeilulle. Hyvää jatkoo ja toivottavasti vinkki toimii ;))
- sansu
kiitos mielettömästi näistä kaikeista vinkeisät! en ole vielä kokeillut noita, ootan vaan jotain sopii hetkeä, kun oon yksin kotona yms. Voitteko kertoa lisää? noi on tosi hyvä!
- Onani
Mä käytin nuorena tyttönä paksu tussia eli markkeria jonka päälle laitoin kondomin. Työntelin sitä pilluuni sisälle samalla kun runkkasin toisella kädellä klitorista. Välillä pidin pikkuhousut jalassa ja tungin mahani ja sängyn väliin tyynyjä, joten pystyin mahallani ollessa panemaan itseäni tyynyä vasten alushousujen pitäessä kynän vitussa. Samalla pystyin hyväilemään rintojani ja persereikääni. Varmat orkut!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M797419Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044660Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn724580Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584130HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen704107Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333619Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613015Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652742Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401940- 471685