Suvi lähtee tänään

Ei sitä kiljuhanhea ja takiaispalloa enää jaksa erkkikään. Juoruaa ja hihittelee toisen blondin kupeessa. Mitään järkeviä juttuja siltä ei kuule. Mihinkään se ei ryhdy yksin. Toinen blondi ulos ensipyhänä.
4188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suvissa on särmää.

Äänestä

Alussa pidin mutta nyt on alkanut näyttää kovalta pimutsulta. Katse on jäätävä kun sille päälle sattuu. Hirveän ylpeä ihminen. Ei mitään empaattisuutta.

Äänestä
  • Suvi on viehättävä omalla tavallaan ja siksi

    Äänestä

  • Suvi+ kirjoitti:

    Suvi on viehättävä omalla tavallaan ja siksi

    Suvilla menee puolipäivää meikkaukseen. Ihan pissis ja takiainen, sen kiljumista ei viitsi enää katsella. Vaikka vielä oksettavampi on kadi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


katsoja kirjoitti:

Ei sitä kiljuhanhea ja takiaispalloa enää jaksa erkkikään. Juoruaa ja hihittelee toisen blondin kupeessa. Mitään järkeviä juttuja siltä ei kuule. Mihinkään se ei ryhdy yksin. Toinen blondi ulos ensipyhänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu