FANITATTEKO TE KADIA

vaan siitä syystä, kun se ryyppää niin paljon?

aikas juntteja kyllä olette.
6159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kadi on luonnollinen oma itsensä. Ei teeskentele, aito, hauska kaunotar. Kadin sanonnat ovat tosi hauskoja. Ei ole mollannut kanssakilpailijoitaan.
Syitä löytyis vaikka milla mitalla.

Äänestä
  • Oletko kuuro?

    Aito tosiaan. Aitojuoppo.

    Äänestä

Kampaisi edes tukkansa, vai eikö sillä ole kampaa

Äänestä
  • kuinka huolitellulle, sivistyneen oloiselle, hyvän kotikasvatuksen saaneelle Marialle kävi.

    Äänestä

Mutta jotkut tiukkapipot tuohisuut mollaavat Kadia tämän juomatapojen vuoksi. Aiheettomasti mielestäni.

Äänestä

Onkohan itselläsi vähän matot kasassa yläkerrassa? Milloin syytät vikisemimisestä, milloin inisemisestä, aina nimittelet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juomari45 kirjoitti:

vaan siitä syystä, kun se ryyppää niin paljon?

aikas juntteja kyllä olette.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu