Possun päivät on luetut.
Ryssiköön vielä viikon ja sit vex.
Ryssiköön vielä viikon ja sit vex.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sitä on koitettu jo kolmena viikonloppuna peräkkäin tuolta poistaa. Turhaan tuhlaatte rahoja sen miinuksiin. Kovat määrät miinuksia taas oli Punkilla ja silti plussia paljon enemmän. Hokaatko? Faneja on enempi kun vihamiehiä. Viimeksi mainitut käy täällä vaan isottelemassa. Tästäkin nyt sitten hommataan kaksinverroin plussia, jos tarve vaatii. Oli kiva odotella porukoiden kanssa noita melkein viime hetken tilanteita ja sitten lämiä plussat peliin. Niin tehdään aina tarpeen mukaan. Että tsemppiä.
juuri noin me toimimme, antaa kateellisten kirjoitella. Lopussa järki ja raha puhuu. Niin se on elämässä!
Jarkko on juuri sellainen mies, joka vetoaa naisiin. Lällyt ei äänestä häntä ja hyvä niin.
.....vetoaa naisiin,täh......voi herran jestas,minkähänlaisiin naisiin se vetoaa,huh huh,mie kyllä kierrän kaukaa tollaset. Taiat olla kovinki yksinäinen,jos tommonenki kelpais,hyi hitto.
niin varmaan kiertää Jarkkokin sinut kaukaa. Jarkolla on varaa valita. Hoitele sinä omat kaljajuopposi lähiöpubin pöydässä!