Ei ollut KETÄÄN!! Ei välittäjää, eikä sunnuntai juoppoa!
Kyllä kyyti on todella kylmää, eikä tuuli puvuilla jää kuin luut kuppiin tämän rommauksen jälkeen!
Kyllä kyyti on todella kylmää, eikä tuuli puvuilla jää kuin luut kuppiin tämän rommauksen jälkeen!
Vastaukset 8
Vanhimmat
vuonna 2002, mutta se kyyti näyttikin olevan tuhnulle. BUBUBUBUAHHAHAHAHA
Stupidos since 2002, los tyfnys
Jos velkaa on parisataa tonnia ja loppuelämä naulattu kiinni jonkun älvärin maksuihin ei kannattaisi kauheasti huudella.
jos loppuelämä on sidottu läskin lihottamiseen sekä läskin tarpeiden tyydyttämiseen?
joita tyydytän on omani. Yst.vast. nimim "joulu & uusivuosi päiväntasaajalla, 0.8 neliömetrin hinnalla"
mutta ei kai täällä idiootit tosissaan usko että vuokra maksetaan perseellä? Se maksetaan rahalla, euroilla...tai niin minä sen ainakin opiskeluaikoina maksoin.
käymässä niin, että Suomeen on syntynyt todellisuudesta vieraantuneiden velkavankien luokka, joka elää tällaisissa hallusinaatioissa? Se jos mikä on pelottavaa.
Minä puolestani olen ymmärtänyt, että sen vuokranmaksun voi halutessaan lopettaa, kun kyllästyy vuokraisännän myöntämän ikilainan maksamiseen? En tosin tiedä, kuinka pitkään sitä vuokraa on maksettava, mutta ilmeisesti aika on kuitenkin merkittävästi lyhyempi kuin pankin myöntämissä ikilainoissa. Voisiko joku tuhnu valaista tätä asiaa?
pankin vuokralle. Sen suhteen kannattaa odottaa oikeaa hintatasoa. Tyhmempikin näkee, ettei se hetki ole ainakaan nyt.