ärsyttää valitus pikkurinnoista. pienet tissit on h0t. niin nätit.
pienirintaiset naiset
kyllä_minä_tiedän
91076
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
=) =)
Jep, turhaa valitusta. Pienet rinnat ovat paljon kauniimmat. Sellainen mukava, söpö tyttö vaan mulle-tänne-heti.. ;)
Kaikilla on omat mieltymyksensä. Ei niistä kiistelemään.
Samaa mieltä sun kanssa mayura. Siis joku tykkää pienistä, joku isoista ja se siitä. Ei niistä kumpikaan oo sen "hotimpi"
Kuka täällä kiistellyt on? Sanottiin vaan, että turhaa niistä pienistä tisseistä valittaa. Subjektiivisesti niistä jompikumpi voi kyllä olla ns. hotimpi.
pieniä/olemattomia rintoja, ei voi tietää miltä tuntuu olla lähes lauta. Joten antakaa meidän valittaa :)
Pienet tissit on hot, koska ne ei riipu, ja on käteensopivat ;)
en ymmärrä miksi kaikki haluaa isommat tissit. itselläni on ikäisekseni aika isot rinnat ja haluaisin pienemmät, en nyt ihan lautoja, mutta just sellaset kivat. Niitä en vain voi saada ja yritän olla tyytyväinen näihin. Silloin on paljon onnellisempi :)
en kyll oo mikään kauhee lauta, on m ull tissit, mut pienet, mut ei se haittaa mun poikaystävää... se on kans sitä mielt et ne sopii paremmi sen kasii;) voihan se olla et jotkut arvostelee ihmisiä sen perusteella miten isot tissit niillä on... mutta ei ne tissit kerro mitään luonteesta, ja luonnehan se ratkaisee