TUNNISTAAKO KUKAAN OMAKSEEN 16.11.2007 RINTINPOLUN KENTÄLLÄ (KENTTÄ JOSSA ON LIIKUNTAVIRASTON LIPPU JA ON LIIKUNTAVIRASTON HALLINNASSA) KONTULAN JA VESALAN VÄLISSÄ TEHTYÄ KOIRAA APUNA KÄYTTÄEN TAPAHTUNUTTA PAHOINPITELYÄ JA RYÖSTÖÄ SEKÄ HEITTEELLEJÄTTÖÄ.
19 VUOTIA POIKA JOUTUI OMISTAJAN KEHOITUKSESTA KOIRAN RAATELEMAKSI JA OMISTAJA VIELÄ PAKOTTI ANTAMAAN OMAISUUTTA ITSELLEEN JA POISTUI PAIKALTA KOIRINEEN.
OMISTAJA ON VENÄJÄN KIELISTÄ KOMENTOKÄSKYTYSTÄ KÄYTTÄVÄ HENKILÖ NOIN 30-45 VUOTIAS MIES.
KOIRAN TEKEMÄN RAATELUN JOHDOSTA POIKA ON SAIRASLOMALLA JA KÄSI TOIMETON.
TIETO TULEE POSTIINI JOTEN VASTAA TÄHÄN VIESTIIN JOS SINULLA ON HUONO OMATUNTO JA TAI TIEDÄT ASIASTA JOTAIN
ETSINTÄKUULUTUS
TÖRKEÄÄ KÄYTÖSTÄ
1
1697
Vastaukset
- neesha87
MUTTA TÄSSÄ TAPAUKSESSA PITÄÄ MUISTAA KOIRA EI OO SYY PÄÄ VAAN SITÄ KÄSKYTTÄNYT IHMINEN...
ihmiset on sairaita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1196196Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625131SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun664256SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt973831Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123611Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203168SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352489Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat662232Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val261591