Gurling Hiittenharjulla

Onko kukaan käyttänyt vielä mahdollisuutta pelata gurlingia, nyt kun sitä tarjolla lähimaisemissa on?

Millainen halli sisältä? Onko mukava laji tavalliselle tassuntallaajalle?
3431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tosi kiva laji! Olen itse käynyt vasta kerran koittamassa, mutta hauskaa se oli ja sai todella hyvän opetuksen lajiin. Mukaan vaan!

Äänestä

täällä sellainen mutta kuulemma ihan sika kallis. laittakaa hintoja jos tiedätte

Äänestä
  • Avoinna tilauksesta, viikottaiset vakiovuorot myynnissä.
    Hinnat:

    Ohjattu kahden tunnin vuoro/kenttä 170,00 euroa
    Kahden tunnin vuoro jo osaaville/kenttä 140,00 euroa
    Viikottainen vakiovuoro/kenttä/kaksi tuntia 120,00 euroa
    Koululaisvuorot arkisin klo 8-15 kaksi tuntia/kenttä 100,00 euroa
    Yleisövuoro su klo 12-18, 10,00 euroa/henkilö/tunti

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liikunta-intoilija kirjoitti:

Onko kukaan käyttänyt vielä mahdollisuutta pelata gurlingia, nyt kun sitä tarjolla lähimaisemissa on?

Millainen halli sisältä? Onko mukava laji tavalliselle tassuntallaajalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu