Kiitos Kadin ja Jarkon fanit

mollaatte Riittaa alatyylisillä kirjoituksillanne, sitä enemmän lähetämme idoleillenne miinuksia. Jatkakaa samaan tyyliin.
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kadihan se on, joka lentää ensipyhänä. Riitta on finaalissa. Näin kyllä käykin. Näette sen.

Äänestä

sössöttämällä epätotuuksia pk-huoneessa, komentelemalla ja piikittelemällä yhtä asukkaista la lipomalla muita, kuinka on mahdollista ettei sano niille mistään mitään vaikka aihettakin usein olisi? Koska on alhainen mielistelijä. Jos ei sanoisi kenellekään niin uskottavuus hiukan paranisi. Ei häntä tarvitse mollata, riittää kun toteaa, mitä hän kulloinkin on tehnyt/sanonut. Totuus on silmiemme edessä.

Äänestä

Riittaan kohdistuneita alatyylisiä kirjoituksia, toisin kuin Kadiin ja Jarkkoon kohdistuneita on palstat pullollaan. Totuushan on se että Riittaa on palstoilla käsitelty "silkkihansikkain"

Voin kertoa että juuri ne alaarvoiset haukkumiset sai minut tukemaan Kadi ja Jarkkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä enempi kirjoitti:

mollaatte Riittaa alatyylisillä kirjoituksillanne, sitä enemmän lähetämme idoleillenne miinuksia. Jatkakaa samaan tyyliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu