ja sekin on pikkuauto.
tällä palstalla olen ainoa
7
1461
Vastaukset
- punainen paholainen
...pikkuauto
- Huijausta koko härveli
Kävin ajamassa naapurin Ferraria. Ei tosin ollut ihan uusi, mutta kyllä siitä nopeasti ymmärsi mitä on kyse. Tuollaisen rakentaminen maksanee noin sadasosan siitä mitä suomalainen siitä maksaa. Jos rahoilleen haluaa vastinetta en ikipäivänä ostaisi moista kauhistusta. Elvistelyyn se sopii munattomille.
- Zastava
Lucaksen sähkövehkeet?
- viiatti
Zastava kirjoitti:
Lucaksen sähkövehkeet?
Ei ole Lucaksen vaan pahempaa...
Magneti Marelli!
- koeajo
ainoa, joka sellasella on ajanut. Aika ärtsy peli:)
- keräilijä
hauska auto. aika nopee radalla.selkävikasen ei kannata ostaa tällasta ja kelle vaan en antaisi koe ajoon jos myisin,koska kyseessä on pikku ohjus ja korjaamojen unelma.mutta muuten ylimainostettu rottelo.on kun moottoripyörä pitää kttoo missä ajaa ja mihkä pysäköi.noita kateellisii löytyy.mut ei muutakun ensi kesään odottelee ajokelejä.
- koeajo
aikamoista ajelua, yleisellä tiellä ja useempi ihminen kokeilemassa sitä autoa... enpä tiiä mitä olis tapahtunu jos sen olis kaheeseen vetässy. Rahallisesti se ei varmaan olis omistajaansa paljookaan heilauttanu. Tais suorastaan toivoa pääsevänsä eroon siitä kiesistä, sen limusiiní ainakin hajos tän porukan käytössä :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492013Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051707- 931557
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001190Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761172- 671140
- 221027
- 48997
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73946- 45927