katajan kihlaus

Janne Kataja vai mikä se ny olikaan!!
Hehkuttaa kihlautumista lehtien palstalla.. Parin vuoden päästä naimisiin, noh, veikkaisin ettei noita häitä koskaan tule jos tyttö on vähänkään järjissään.. :)
6775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nimi ei tuota minkäänlaista naamakuvaa mieleen mut joku pikkujulkkis kai se on...jotenin ällön näkönen mies kajalit silmissä.

Äänestä

katkeralta ja kateelliselta. Minä puolestani onnittelen Jannea ja kumppania.

Äänestä

varmaan joku hirveeen tärkeä VIP?

Äänestä

Ootteko ny 100 varma.että tytön pitää olla järjissään?? noi pikku vipit voivat mennä vaikka toisen pienemmän vipin kaa siis poika yhteen.ne tulee kaapista ulos et karmit kolisee???

Äänestä

Janne Kataja on televisiotoimittaja, joka mm. juontaa BB-Extraa. Iloinen ja mukautuva veikko ja mikä tärkeintä, hän on ammattilainen.

Janne onkin ollut niin iloinen viime viikkojen aikana, että en ollenkaan yllätynyt kihlajaisista. Mies on rakastunut ja mikä sitä on onnellista ihmistä katsoa.

Purkaa itseänne perseeseen te haaska- ja pahanilmanlinnut. Vanhatpiiat joutaa edelleenkin Kyöpelivuorelle :)

Äänestä

Eikös se Janne seukkaa miehen kanssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jorppa009 kirjoitti:

Janne Kataja vai mikä se ny olikaan!!
Hehkuttaa kihlautumista lehtien palstalla.. Parin vuoden päästä naimisiin, noh, veikkaisin ettei noita häitä koskaan tule jos tyttö on vähänkään järjissään.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu