Jarkko on kännissä sikailija idiootti ja selvinpäin tuppisuu typerys jolla ei järki kulje eikä tarinaa löydy, annamme äänemmme talon ilopilleri Kadille !!!!
VAIHDOIMME SUOSIKKIA
JARKKO LÄHTEE!!
4351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Et keksi mitään uutta sanottavaa kun pitää matkia meitä. Ota hetki aikaa ja mieti!!!!! Eikös kukaan talossa muu ryyppää kuin Jarkko??? Kerro se ensin ja sitten mieti uutta sanottavaa tänne!!
Mitä väärää siinä on, jos juo? Suurin osa nappais viinaa tuolla aina kun sitä vain sais. Mee itte 24 h kameroiden eteen kuukausikaupalla samojen naamojen kans. Mä ainakin sieppaisin kännin aina, kun se olis mahdollista.
Eikä Jarkko saanu eilen edes juoda. Näytti suuruutensa, kun hoiti muita. Eipä olisi talossa kukaan muu samaa tehny. Siis ei kukaan. Mietis sitä.
Mistäpäin Helsinkiä naiset muuten on...Aattelin vaan, kun on noin samankaltaisia mielipiteitä, niin eikö yhden pohjalaismiehen kanssa voisi muutaman sanan vaihtaa? Ei Jarkon kans! Ku mun kans.
Kohta sinut vie vie piipaa auto. Äkkiä ne lääkkeet, ettet sekoile enmpää.
Juu ota lääkkees ajoissa. Koitat jatkuvasti heitellä Jarkosta ikäviä kommentteja, jos ei muuten niin vaikka ilman syytä. Tollo mikä tollo.