Olen 27-vuotias tyttönen Espoosta. Olen menossa Rukalle porukoiden kanssa 22.12.-29.12. väliseksi ajaksi. Pelkästään vanhusten kanssa voi olla aika tylsää... Olisiko joku "suunnilleen" samanikäinen lähdössä sinne samoihin aikoihin? Olisi kiva saada seuraa laskettelurinteeseen ja esim. iltaelämään.
Rukalle lähtijät, laittaakaa sähköpostia: [email protected]
Rukalle lähtijät, laittaakaa sähköpostia: [email protected]
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siellä se kunnon joulu ja iltaelmä on!!
Siis jo Himoksella on lähes yhtä isot mäet kuin lapissa ja lyhyempi matka bilettämään. Ja lyhyt matka kotiin jos menee ns."vituiksi".
Menossa myös Rukalle jouluksi. Lähtöpaikka Turku ja saapuminen Rukalle lauantai-iltana 22.12. Ikää 28 vee ja veikee jäbä. Iltamenot ei kyllä kauheesti napostele, on todennäköisesti päivän laskemisien jälkeen paikat kohtuudella "lepoa ja saunaa" -kunnossa. Tai sitten ei :).. morotellaan. Ehkä siellä on joku muukin, yks tai kaks muutakin.. oisko???