Kuoleman

Saadaanhan sitä uutta ilmettä kaupungin sisääntulotielle, ja nyt sitten se liikenneympyrää kuoleman risteykseen vaskikellolle,muuten saattaa rytistä enemmänkin poikittaisliikenteen lisääntyessä, että suosittelen ympyrää tekoa ehdottomasti kaistan teon yhteydessä.Antaa palaa.
1265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Liikenne nelostiellä on aika kova ja nyt kun tulee uusi huoltoasema, sitä suuremmalla syyllä on aika rakentaa uusi liittymä. Moni henki säästyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risteys. kirjoitti:

Saadaanhan sitä uutta ilmettä kaupungin sisääntulotielle, ja nyt sitten se liikenneympyrää kuoleman risteykseen vaskikellolle,muuten saattaa rytistä enemmänkin poikittaisliikenteen lisääntyessä, että suosittelen ympyrää tekoa ehdottomasti kaistan teon yhteydessä.Antaa palaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu