Köyhien ritareiden Meri-Tuuli Lindström on ehdottomasti kauneimpia tv-kasvoja. Alahuulen lävistys pilaa hieman kokonaisuutta, mutta aivan ihana nainen silti.
Missejä kauniimpi Meri-Tuuli
11
4708
Vastaukset
- Et suinkaan
Kyllä Meri-Tuuli on niitä naisenpuolia, jotka saavat tällaisen liki vaari-ikäisen melkein toivomaan, että ollapa vielä pari vuosikymmentä nuorempi ja sinkku...
Tyttö säteilee positiivista energiaa. TV:nkin kautta välittyy kuva, että tuo tyttö voisi olla ihan oikeasti kiva eikä pelkästään nätti.
Toinen nuori TV-naiskokki Sara la Fontaine on erittäin kaunis, mutta siihen hänen avunsa (TV:n kautta arvioituna) jäävätkin. Ei sytytä.
Siinäkin olet oikeassa, että ilman tuota lävärikorua Meri-Tuuli olisi vielä paljon viehättävämpi! - mies35v.
Meri-Tuuli Lindström on oikea seksipommi. Ja mun mielestä lävistys kruunaa sen kaiken. Se on jotenkin ihana kun se ei ole ihan täydellinen, mutta sillä on tosi ihana luonne. Ihailin häntä jo Moon-TV:n ajoilta. Loistava huumorintaju! Ehkä paras nainen ikinä :)
- Nam !!!
Ihanaiset silmät niihin voisi uppota !!
AAHH! - Retkuilija
mutta voisi tosiaan poistaa sen ruman rautamöykyn naamasta.
- kyl upee
Nuori nainen ( harmi vaan ku ite oon jo 56 .niin kattelee vaan .muttei muista miksi kattelee)???
- Kuola poskella
Meri-Tuuli on aivan mielettömän ihana siinä Subtv Juniori -kanavan mainoksessa, jossa häntä haastatellaan pienen hetken. Upea nainen.
- Telkku auki
Tv:stä tulee juuri köyhät ritarit. Meri-Tuuli on upea uudessa lookissaankin.
- vähän...
se on ihan karmea, ja vielä läväri...Ei saisi mokomia päästää telkussa esiintymään, lapsetkin pelkää...hui hui
- ruokapuheita
Minusta näytti ihan, että hauskasti pömpötti masu siihen malliin. Huomasiko kukaan muu ?
- Anonyymi
Lääkäri odottaa golf seuraa
- Anonyymi
Nyt vasta saanut sen kauheen piikin pois huulesta. Ukko varmaan sano et ota pois ennen kun sattuu haaveri. Eli pistää lastaan silmään ja silmä puhkeaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1024867Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701353En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145