Kyllä oli alentavaa käytöstä Nikolta. Ei voinut oikein todeksi ensin uskoa. Tuollainen pusuttelu Saulin kanssa ja lisäksi oksentaminen ei ole ikinä Jarkon ajatuksiin tullut. Hyi hitsi miten iljettävää.
Jarkolla ei seiso järki!!!!
********
6430
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
yleisiä sivistysvaltioissa ympäri maailmaa, paitsi nyt tietysti ei tietenkään suomen ryysyrannassa, eli pohjanmaalla.
pohjanmaallahan nuollaan pilluja ja perseitä. Se on tietysti hienompaa niiden mielestä.
..miellyttää ketään.
asioista selvää ennen kuin käyt tietäväistä esittämään. Poskisuudelmista on kyllä erittäin selvät säännöt. Nikon tapaan et voi suudella miestä etkä naista, etkä etenkään miestä missään kulttuurissa. Etkä voi lääppiä miestä ja katsella tuohon tapaan ja tanssia tuohon tapaan, kuin ehkä homoravintolassa, mutta se on kyllä minulle ihan vieras alue. Tapakulttuurista sitten tiedänkin vähän enemmän.
käy tutustumassa,niin tiedät.
Siellä vaan ruukataan sanoa asiat niinkuin ne on.Joo älä nyt taas ala tavaamaan mulle sitä Jarkon ylilyönti käyttäytymistä,sitä on jo tarpeeksi kerrattu.
Ihmettelen vain,että koosteessa näytettiin niin vähän Nikon kännisekoilua,siellä muuten meni yhä sun toista nurin, ihmetteli itsekkin tänään,kun ei tullut rangaistusta. Sanonpa vaan,että jos Jarkko olis sekoillut noin pahasti,olis mestaus ollut vielä pahempi.Niin ja mummokaan ei omia kultakikkareitaan moittinu,on niin lääpällään Nikoon,hyi helkkari sanon minä.
Niko voittaa kuitenkin.