V70 2.4

kyseessä vm- 01 v70. Sähköpeilit ei käänny vaikka "käskyttää"...Sulakkeet katsottu, ja ne on ok! Jos osasin oikean katsoa. Valo syttyy palamaan, mutta vivusta ei tapahdu mitään...Ideoita??!!
1584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oven kytkinpaneeli hapettunut ,onko ikkuna jäänyt joskus sateella auki ja vesi päässyt kytkimiin nosta ylös ja kokeile sieltä yhdistämällä johtoja jos toimii niin rasiassa vika

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jiPpii kirjoitti:

kyseessä vm- 01 v70. Sähköpeilit ei käänny vaikka "käskyttää"...Sulakkeet katsottu, ja ne on ok! Jos osasin oikean katsoa. Valo syttyy palamaan, mutta vivusta ei tapahdu mitään...Ideoita??!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu