Kimi ja Massa ovat tasaveroisia

Jos Kimi tai Massa ovat viimeistään puolessa välissä kautta niin, että toinen on älyttömästi edellä pisteissä. Hänestä tulee suoraan ykköskuski.

http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.shtml/arkistot/f1/2007/11/584554
1184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei tuossa ole mitään uutisoitavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ensi kaudella. kirjoitti:

Jos Kimi tai Massa ovat viimeistään puolessa välissä kautta niin, että toinen on älyttömästi edellä pisteissä. Hänestä tulee suoraan ykköskuski.

http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.shtml/arkistot/f1/2007/11/584554

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu