e-epa / e-dha

Tämä e-epa / e-dha tuote on rekisteröity lääkkeeksi Amerikassa . Sillä hoidetaan , pudotetaan korkeaa triglyseriditasoa . On oikein patenttisuojattu tuote.

Linkki :

http://www.lovaza.com/about/

Toinen linkki aiheesta :


http://www.mediuutiset.fi/doc.te?f_id=1267225&s=r
1951
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

n. 1 kk sitten ja sinä aikana on trig. hieman nouussut?? Tosin muut arvot näyttäisivät huomattavastikin parantuneen. Tiedä häntä, vaikuttaako ne mitään. Yleensähän sanotaan, että kuukaudessa ei kolesteroliarvot ennätä muuttua käytännössä yhtään mitään. Esim. kokonaiskol. oli tippunut kuukaudessa 4,4:stä 3,9:ään???

Mittaukset on eri labroissa, että liekö siinä syy.

Verensokerikin oli 1 kk sitten 6,2 ja nyt oli 7,0. Vuosi sitten oli 7,7 vaikka lekuri sanoi, että se pysyy hyvin vakaana??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lääke kirjoitti:

Tämä e-epa / e-dha tuote on rekisteröity lääkkeeksi Amerikassa . Sillä hoidetaan , pudotetaan korkeaa triglyseriditasoa . On oikein patenttisuojattu tuote.

Linkki :

http://www.lovaza.com/about/

Toinen linkki aiheesta :


http://www.mediuutiset.fi/doc.te?f_id=1267225&s=r

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu