Jarkko raukka ei tajua, että muut asukkaat
nauraa hänelle selkänsä takana...
nauraa hänelle selkänsä takana...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
...kuin nuo toiset yhteensä. Outoa porukkaa talossa. Jarkko hoitaa oksentavia tyyppejä ja sitten ei edes anteeksi pyydetä tai kiitosta sanota. Missä on heidän sivistyksensä oppi vai onko sitä ollenkaan??
Jarkolle plussaa aina enemmä, mitä enemmän virolaisakkaa kehutaan. Näin ollen jarkko todennäköisesti voittaa.
tämä kilpailija,joka viimeisenä tuli taloon ja lupasi sinne mennessään viedä kanssakilpailijoiden arvostamista ja hyviä keskusteluja. No kuinkas on käynytkään ,mustamaalaa sekä Pk-huoneessa,että seläntakana Jarkkoa.Kadi on nyt päässyt helpommalla,kun rouva on saanut houkuteltua hänet samaan miinaan,mihin pikkupojat meni heti alkuunsa. Sitä vaan ihmettelen,että kukaan talossa olija ei laita Riittaa suosikkilistalleen,eli eivät kehtaa inhokiksikaan laittaa Jarkkoa lukuunottamatta,että näin sitä pelataan.
Jarkolle talossa, me nauramme Riitalle täällä
lasteni kokevan äitsyn tuollaista käytöstä television välityksellä. Kyllä lapset kestää katsoa paria viinilasillista (kun väitti olleensa raitis)mutta se että lapset saavat mallin selkäänpuukotuksesta on huonoa kasvatusta.
ei paljon pysty toisille nauramaan. Niko on taas muuten sekava, hän viheltää ja nauraa vuoronperään. Kadi ei taas juuri toisille naura. Riitta ei edes osaa nauraa. Älää puhuko paskaa. Kaverit vain peläten kadehtivat Jarkkoa.