on edes olemassa??? kun näitä juttuja lukee, niin ei enää tiedä kuka on tosissaan ja kuka provo!
miks ihmeessä
tää palsta
10630
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
OIKEAATI LASTEN KANSSA MATKUSTELEVAT! SUOSITTELEN SIIRTYMISTÄ PALSTOILLE JOTKA VAATIVAT REKISTERÖITYMISTÄ! SIELLÄ ESIINTYY HUOMATTAVASTI VÄHEMMÄN HÄIRIKÖINTIÄ! TÄMÄ PALSTA ON MENNYT AIVAN PELKÄSTÄÄN HÄIRIKKÖJEN KEKSIMIIN KYSYKYKSIIN/VASTAUKSIIN....KANNATTAA JÄTTÄÄ TÄMÄ PALSTA HÄIRIKÖIDEN VÄITTELYKSI TOISTENSA KANSSA!
Voisin melkein lyödä vetoa, että kohta joku kommentoi, enkö osaa käyttää pieniä kirjaimia tai jotain muuta yhtä rakentavaa....:)
"Helistin" sivun matkakertomuksia ja täytyy sanoa että taso oli aivan toista luokkaa. Suosittelen samaa kuin edellinen. Jätetään tämä sivu häiriköille jotka voivat täällä keskenään väitellä tyhmyyksiään!!!
Jos a.p. olet lukenut vastauksia, niin suosittelen lukemaan myös kysymyksiä. Musta tuntuu, että porukat täällä ei niinkään vastaile provoja, vaan pikemminkin nauretaan aivan älyttömille kysymyksille (luokkaa "onko kukaan matkustanut lapsen kanssa koskaan ulkomaille"). Jos näille kysymyksille (ei siis kysyjille) nauretaan ja keksitään vitsiä eteenpäin, niin ei kai sitä liian vakavasti tarvitse ottaa. Ei edes itseensä... Ei pipon tarvitse olla liian kireällä edes äitinä :)
mutta näin alkeellinen huumori ei edes naurata...
häiriköintiä jos on tyhmä uusavuton äiti. Ja niitä täällä riittää ilman provojakin.
on parempi kuin hyvä vitsipalsta. Ainakin saa nauraa. Mua ei kiinnosta onko ihmiset aikuisten oikeesti tosissaan vai provoavatko vaan, pääasia että hauskaa riittää.
JA SINÄ YKSI ÄLÄ HELVETTI HUUDA TÄÄLLÄ!!!!!
on maailma pullollaan... silti ei onneks joka paikassa häriköintiä!!! Ja mitähän uusavutonta siinä on jos kysyy muiden kokemuksia??? TYHMYYDESTÄ TIEDÄT SINÄKIN, KURKKAA PEILIIN!!!
Jos kysymyksen luettuaan ei ala nauramaan ja mutise "mikä helvetin idiootti tuonkin on kehdannut kirjoittaa", on järjen valo sammunut.
Sanoi meidän mies.
yhtä huvittavia ja hauskoja ne tällä palstalla on. Säälittävää vaan jos joku oikeasti on niin dille että kysyy tyhmiä.
BB:n Jarkko sanoi osuvasti ettei tyhmiä kysymyksiä olekaan, on vain tyhmiä ihmisiä!
että oikein BB:tä katsot, ja ilmeisesti olet vanhempi, ei ole sullakaan tosiaan kaikki kohdallaan. Eipä ole ihme että kysymykset täällä on niin tyhmiä jos lasten vanhempien sivistystaso tosiaan on BB:n luokkaa..