Apua! Jokin vialla?

Mun marsulta tuli jostain jotain keltaista ( vihersi vähän ) Sellanen pieni lätäkkö. En tiiä tuliko se etupästä vai peräpäästä.
Pissaa se ei ole, koska se on huomattavasti eri väristä. Mikä on vialla?
5282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vie se nopeasti eläinlääkäriin tuo ei ole normaalia!

Äänestä

vie se eläin lääkäriin

Äänestä

Sun kannattaa mennä sen kanssa eläin lääkäriin.

Äänestä

Sun kannattaa mennä sen kanssa eläin lääkäriin.

Äänestä
  • Olen lukenut jostain, ettei marsuilla ole oksennusrefleksiä ja siksi ne saattavat kuolla helpommin esimerkiksi suolitukokseen.

    Lekuriin ja pian!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oksennusta/ripulia kirjoitti:

Mun marsulta tuli jostain jotain keltaista ( vihersi vähän ) Sellanen pieni lätäkkö. En tiiä tuliko se etupästä vai peräpäästä.
Pissaa se ei ole, koska se on huomattavasti eri väristä. Mikä on vialla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu