Nainen on kuin

Jos sitä ravistaa, niin tulee rinnuksille.
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paremmin sanoa,mutta mun mielestä on omaa syytäsi tuo!

Äänestä

...ravistelu haittaa! Jos siihen on syytä,
sitten vaan keskustellaan..... En usko, että nainen rinnuksille hyppää, ellei siihen ole syytä.

Äänestä
  • ainakaan nainen.

    Yleensä kääntää selkänsä ja häipyy. Olutta voi joskus roiskahtaa, jos joutuu käyttämään pakkokeinoja korkinavaajan katoamisen takia.

    Sitten se muutamaksi päiväksi häipynyt nainen kyllä ravistelee, että itse menet pyykille

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olutpullo. kirjoitti:

Jos sitä ravistaa, niin tulee rinnuksille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu