hammashoito tallinassa?

onko kellään kokemuksii?ainakin kun katoin muutaman firman netti sivuja niin oli hinnat halvempii kuin täällä uudellamaalla yksityisellä.kun ei tonne kunnalliseen oikein pääse yli puolen vuoden jonot!
2384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Olen paikkauttanut monesti jo hampaat tallinnassa ihan hyvä hoito ja kun otat kuitin kela korvaa osan kuluistasi täällä Suomessa.Edullista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bubi kirjoitti:

onko kellään kokemuksii?ainakin kun katoin muutaman firman netti sivuja niin oli hinnat halvempii kuin täällä uudellamaalla yksityisellä.kun ei tonne kunnalliseen oikein pääse yli puolen vuoden jonot!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu