En voi uskoa silmiäni; täällä on ihan oikeasti keskustelupalsta pelkästään Big Brother-ohjelman tiimoilta! Jo se osoittaa äärimmäisen köyhää mielenlaatua, että joku katsoo moista ohjelmaa, mutta että vielä kirjoittelee aiheesta keskustelupalstoille...OSANOTTONI TEILLE KAIKILLE!
HANKKIKAA NYT OIKEASTI
ELÄMÄ!!!
5268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mitä ihmetta oikein selität? Eihän BB:n katsomisessa ole mitään köyhää. Perustele väitteesi.
Mikä voisi olla köyhempää kuin katsoa umpiuunojen touhuja moisessa ohjatussa pelleilyssä? Olen yrittänyt katsoa pari kymmenminuuttista mutta ei tuollaista voi katsoa edes selvin päin. Suurin pettymys on huomata että joku ottaa moisen hölmöilyn ihan tosissaan.
-Eddie
Olet pahasti myöhässä. Tuo on vanha sanonta menneiltä vuosilta jo. Et varmaankaan tiedä ohjelmasta sen vertaa, että voisit tuomita katsojat ja tänne kirjoittajat. Myönnän kyllä, että karaokeillat ovat jääneet väliin, koska olen katsellut enemmän telkkua.....ja tehnyt myös ylitöitä. Ohjelmasta oppii niin paljon asioita, ettei ole vain mustaa ja valkoista. Mielenkiintoisia keskusteluja ja näyttelemistä suorana lähetyksenä ym ym.
Olen yrittänyt katsella tätä viimeisintäkin kautta mutta ei hitto, Korkeasaaren apinoistakin oppii enemmän. Tai jos tuo on totuus maamme asukkaista niin pommia niskaan ja äkkiä, tulkoon minunkin niskaani jos olen edes etäistä sukua noille.
Heei, aatteleppa ite, jos kaikki harrastaisi vuorikiipeilyä ja kävisi lauantaisin reffeillä, niin teillä...ööö...eläimillä ei olisi ketää jota katsoa alaspäin!
Minä ainakin katon joka vitun koosteen joka ilta. Omaapahan on aikani, vaikkei sitten sitä elämää olisikaan.