Volvo S 80 on kaikkein paras auto.kaikenlaisia on tullut ajettua,muuta 25,D turbokonella varustettu automaatti on ehdoton.
En vaihda,otan uudemman,nykyinen on -99 mallinen ja toimii hyvin.
Aotomaailma on suuri "huijaus".Tehokkain tapa viedä fyffet lompakosta.Tulee kaikkee uutta.Hölynpölyn...Kiaa kansalle,ja rahat pois pitkillä luotoilla.
Seuraava auto:Volvo S 80 max hinta dieselkonella ja autom,looralla on 10 000-15 0000 e.Mä saan sillä Auton!
vanha,mutta hyvä
3
705
Vastaukset
- outsider66
oikees,mut koska meinaat "kulta" kimpaleen saada noin halvalla???
- rähähdysvaara
Miten "Kultakimpaleen " saa halvalla.Ostat 300-400 000 ajetun Volvon,missä on Dieselkone ja autamaattiloora.Kun Sä ajat sillä,tajuut,että tää on tässä!Dieselin vääntö,murina,auto kulkee kuin "juna".Sä heräät ajatukseen,että,ei tää ole totta.
Lankeet loveen,häikäistyt
Diesel 80-kymppinen on vaan Auto.Kun Sä,sen tajuat,tai et,muut merkit on täyttä jotakin syvää.
Volvouskovainen on elämänfilosofiaa,näkemys.Poju,mieti sitä - Undetaker
rähähdysvaara kirjoitti:
Miten "Kultakimpaleen " saa halvalla.Ostat 300-400 000 ajetun Volvon,missä on Dieselkone ja autamaattiloora.Kun Sä ajat sillä,tajuut,että tää on tässä!Dieselin vääntö,murina,auto kulkee kuin "juna".Sä heräät ajatukseen,että,ei tää ole totta.
Lankeet loveen,häikäistyt
Diesel 80-kymppinen on vaan Auto.Kun Sä,sen tajuat,tai et,muut merkit on täyttä jotakin syvää.
Volvouskovainen on elämänfilosofiaa,näkemys.Poju,mieti sitäAmen...Hallelujaa! Ja sitten me veisataan volvovirsiä.... Mitä tekstiä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun493311Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5252013Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171950Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si821907- 191561
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431498- 281376
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901349Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1281277UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1131195