Punkki vaihtoi huorittelu

Tänään lienee haukunnan kohteena Riitta. Otan osaa jo nyt. Onneksi huomenna päällikkö poistuu.
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Punkki vihjaisi jo Kadille käyvänsä kuumana. Kadi ei lämpene. Luultavasti Punkki haukkuu kohta Kadia virolaishuoraksi. Tyypillistä.

Kadi käyttäytyy fiksusti eikä aio juoda niin paljon, että huomenna on krapula. On huolissaan muodoistaan huomisessa lähetyksessä, vaikka kamerat seuraavat 24/7.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hupparin ylle!! kirjoitti:

Tänään lienee haukunnan kohteena Riitta. Otan osaa jo nyt. Onneksi huomenna päällikkö poistuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu