JARKKO VOITTOON...

KADI ON IHAN HUU HAA HUIJAAJA
SAULI RIMPSAKKA NEITI
NIKO ÄLYTÖN ELOHOPEA
RIITTA VARSINAINEN LUUMÄEN ELLI
5151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

JARKKO ITSEKEHUN JA TYHMYYDEN RUUMILLISTUMA

Äänestä
  • Jarkko on paskapullasorsa.

    Äänestä

Jarkko leveesuinen tyhmyri ja moukka!

Äänestä

kun on kysymyksessä: JARKKO - WITUT, se lähtee sunnuntaina. Syy, Tukehtunu omaan egaansa!

Äänestä
  • Jarkko on ihan jees. Mutta ei silti voita skabaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUOSIKKINI kirjoitti:

KADI ON IHAN HUU HAA HUIJAAJA
SAULI RIMPSAKKA NEITI
NIKO ÄLYTÖN ELOHOPEA
RIITTA VARSINAINEN LUUMÄEN ELLI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu