Hei YV! Olisiko mahdollista saada sun sähköpostiosote? Haluaisin lähettää sulle sähköpostia. Oon lueskellu paljo sun kirjotuksia. Vaikutat hyvin erityiseltä. :) En halua tässä kertoo itestäni, mutta jos sulle voi mailata niin kerron toki.
Yleiselle vuodattajalle!
toinen samanlainen
4588
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Okei, yksi Yleisen vuodattajan postiosoite on:
[email protected]
Se ei ole mikään lääkemainos, vaikka se siltä saattaa kuullostaakin :). Nyt Yv lähtee lenkille tuonne pihalle.
Okei, yksi Yleisen vuodattajan postiosoite on:
[email protected]
Se ei ole mikään lääkemainos, vaikka se siltä saattaa kuullostaakin :).
Lähetin aiemman viestin jo alkuillasta, mutta ei viesti näy...ainakaan vielä. Mystistä...
Viimeyönä Yv näkin paljon unia. Mulla oli joku "ongelmanippu" unessakin. En siitä paljoa muista, mutta siinä oli joku valinnan vaikeus. Eli minä työstän unissanikin näitä vaikeuksia. Se lienee merkki paremmasta :). Lisättäköön vielä ettei se valinnan vaikeus liittynyt kumppaniehdokkaisiin :/.
Hyvää uuden viikon alkua kaikille yksinäisyydestä kärsiville! Tsemppiä ja rohkeutta uudelle tielle, pois yksinäisyyden raastavasta tunteesta.
-Yleinen vuodattaja
..nyt niitä viestejä on sitten 2 kappaletta! Semmosia nämä pc:t on...
Pitäis painua unille, että jaksaa nousta 7:40. Koulun jälkeen ajattelin käydä parturissa ja sitten on lähdettävä etsimään uutta polttimoa pyöränlamppuun. Perjantaina pyöräni oli kaatunut keskustassa niin, että oli polttimo "hajonnut". Onkohan tuo kovinkin harvinainen: (Narva), 6V, 2,4W? Toivottavasti löytyy uusi, koska lamppu on kirkas ja tehokas (liekö krypton?). Kyseessä on saksalainen vanhanaikainen dynamo lamppu. No, se selviää huomenna.
Oikealla ylhäällä on viestin esitystapa palkki. Ykkönen on aina default, sillä eivät viestit heti aina näy vaikka ne siellä viestiketjussa ovatkin, jolloin pitää vaihtaa jompaankumpaan niistä kahdesta muusta esitystavasta, jos haluaa lukea ne viestit mitä viestiketjussa on, sillä ykkösellä ne eivät näy. Eli johtuu suomi24 -palstojen epätoiminnallisuuksista, ei tietokoneesta..