Ikävä

En pysty edes sanoiksi muuttamaan sitä tunnetta, mitä tuot minulle katsoessasi minuun.
Vaikka se kestäisi vain sekunnin, tai kaksi, se tuntuu minuutilta.

Haluaisin todella kovasti tutustua sinuun mies.
3583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivoisin että olisi mulle, mutta en usko, tai en ainakaan tiedä noiden vihjeiden perusteella(olen ité ollut ny vuoden totaalisesti ihastunut erääseen punapäiseen enkeliin Espoon suunnilta, mutta ujopiimä kun olen,en ole saanut mitään sanotuksi ja hakkaan edelleen päätä seinään asian vuoksi...damn

Äänestä

´´´´´´´´

Äänestä
<<<<<<...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinua. kirjoitti:

En pysty edes sanoiksi muuttamaan sitä tunnetta, mitä tuot minulle katsoessasi minuun.
Vaikka se kestäisi vain sekunnin, tai kaksi, se tuntuu minuutilta.

Haluaisin todella kovasti tutustua sinuun mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu