lakkais jo höpöttämästä koko ajan ja peittäis ton 76 vuotiaalta näyttävän naamansa. Lapsensakin häpeävät.....
kuka jaksaa tota riittaa
vielä viikon
7355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ainakin tuon Riitan yläasteikäisen puhe ja käytös. Jarkon mollaaminen ja savustaminen ulos oli viimeinen niitti. Nuo loput, jotka talossa on ovat pohjasakkaa joten voisi lopuksi julistaa jumbotuloksen. Surkein siis jääköön viimeiseksi ja saakoon sen 50 000.
Muutenkin tuntuu kuin BB-tuotanto johdattelisi kisaa mieleiseensä voittoon. Onkohan joku vedonlyönti menossa.
Tarvittiin taloon vähän varttuneempi nainen pelaamaan peliä, ja kyllä tulikin eloa taloon, ja aika monen näppäimistölle xD
Niko se vasta kaks naamanen luihu. Agitoi Saulin ja Riittan nimeämään toistuvasti Jarkon. Kyllä on raukkamaista sitten ehdottaa Jarkon putoomisen jälkeen hiljaista hetkeä. Ei ansaitse mies nimitystä
...kannattaja sunnuntaina.
Empä ole noin raukkamaiseen kaksnaamasuuteen koskaan aiemmin törmännyt.
Rilli käy jo kuumana ja Niko halailee.Poika aivan ilmiömäinen vanhojen naisten naruttaja ja rilli menee kuin pässi narussa.Vahinko vaan kun on kamerat ja Niko ei halua munata itseään.Onko tuo mummo aivan järjissään.
paistaa läpi, olet kadittaja