Hotel Le Flamboyant, Playa El Agua?

Oliiivia

Onkos joku käynyt?

8

2186

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Aika monikin.

    • Oliiivia

      Jos ei ole mitään sanottavaa niin voi varmaan olla mitään kirjoittamatta.

      • ...

        Mitä asiaa pitäisi vastata? Esitit selkeän kysymyksen johon tuli selkeä vastaus.

        Tyhmään kysymykseen tyhmä vastaus.


    • Joskus kysellyt

      Hae vaikka sanalla Flamboyant, niin saat tietoa hotellista. Siitä kai kuitenkin tarkoituksesi oli kysyä.

    • helmikuu -08

      minäkin olen kiinnostunut millainen kyseinen hotelli on, esim. ruoan (all inclusive), altaiden, henkilökunnan suhteen. Onko iltaelämää jne. Kaikista asiallisista tiedoista kiitollinen. Lähdössä helmikuussa -08 2 viikkoa, odotetaan innolla.

    • xxxxxxxxxxxx
    • Kotiin tullut...

      Tultiin kaverin kanssa kotiin viime tiistaina (11.12.07). Asuimme kyseisessä hotellista. Meillä ei ainakaan ollut mitään valittamista.
      Huoneet olivat siistejä ja koko paikka oli ihan hyvässä kunnossa. Kaikki olivat ystävällisiä vaikka vain respan henkilökunta osasivat parhaiten englantia. Hotellin ulkopuolella on aina vahti 24/7, joten olo on turvallinen.
      Meidän mielestä ruoka oli hyvää ja monipuolista, vaikka oltiin 2 vko. Tosin voin varoittaa leivänpaahtimesta, ainakin se herättää aamuisin. Lievän sähköiskun saanut.
      Meillä ei ole mitään pahaa sanomista, iltaviihde parani mitä lähemmäs turisti sesonkia mentiin.
      Pitäkää hauskaa... ja varatkaa aurinkotuolit hotellin altaan vierestä aikaisin, sillä ne menee heti.

      • pipa

        Kiitos viestistä, oli mukava kuulla, että hotelli ok. Oliko kyseisessä hotellissa muita suomalaisia? Olisi kiva, jos kertoilisit enemmänkin, millainen sää, retket, turvallisuus hotellin ulkopuolella jne..Olemme menossa helmikuussa kahdeksi viikoksi kyseiseen hotelliin ja otamme kaiken tiedon ilolla vastaan. Matkakuume iskee..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      320
      1388
    2. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      330
      1316
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      106
      1102
    4. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      998
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      105
      981
    6. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      930
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      792
    8. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      787
    9. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      70
      633
    10. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      5
      627
    Aihe