minä annan ääniä kadille yhden ja jokaiselle finnile yhden mitä leuasta löytyy eli siihen riittää hädin tuskin hoitsun nykyinen palkka oksettaa mutta toi lärvi on hoidettava kuntoon ja 50 tonttua voisi riittää virossa ihon siirtoon hyi vittu saastanen leuka yök
annatko äänen kadille
ja sen aknelle?
18547
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
rahat meneekin juhlimiseen,elikä viinaan?
vielä sen naaman tuossa kunnossa jossain lehtien sivuilla ja beebeetä en voi katsoa enää ollenkaan puistattavaa hyi!!!
vaan ääneni Kadille mukava tyttö :)
Kyllä on pienestä kiinni jos aknelle annetaan pisteitä,toivon sinullekin muutama näppylää.voi jistus sanon minä.
kanteen ja syytteet noita rasismivastaisia ja nimittelyjä ja haukkumisia kohtaan!
On ihan oikeutettu tyhjänpäiväisiä haukkujia kohtaan!
Toivotaan et myös Jarkko tekee näin! Koskien viime viikkoista törkyä, joka näkyy ikävä kyllä jatkuvan vielä tälläkin viikolla.
AI NOSTAA SYYTTEET; KUN SITÄ SANOTTU FINNILEUAKSI
enempi kuin tämän yhden sanoman, tietäisit mitä kaikkea sontaa on Kadista, Jarkosta ym. kirjoiteltu täällä ja muissa osioissa!
Hei, luetun ymmärtäminen täälläkin sallitaan! OI OI!
Hui, pelottaako?
kuten avaajakin.
töistä laitettiin eilen Kadille ääniä jokainen 20 kpl, meitä oli 28 jotka äänesti firman piikkiin.hihihiiii.Kadi sai eilen siis meiltä 560 ääntä, huomenna tehdään sama kun pomo on poissa.
katsellaan vielä tarviiko mutta tarvittaessa Kadi saa ääniä täältäkin rutkasti.Nikokin on rikkaasta perheestä, ei tarvii mitään.
toisekseen en ole vielä ikinä nähny kadista tai jarkosta mitään mikä oikeasti olisi laitonta keskustelua eipäs kun saatan muistaakin jotain huorittelu juttua mutta ne on varmaan hautaunu ja poistettu jo aikoja sitten.
ainuttakaan näppylää. Mitä te oikein vouhkaatten soma naama tytöllä.
sen sukukin rukoilee että lopeta juominen!
Teen itse mitä haluan, ja haluan juoda.
Älä yritä valistaa minua.
haluan tulla yhtä sympaattiseksi kuin eräs.
Varsinkin tässä Suomessa ja ihan kaatokännit, hehhh.... ja seko ja on ihan hulluja! Siitä alkoholin juomisesta on Kadi hyvin tänne sopeutunut. Katsokaa itse ensin peiliin, kun haukutte Kadia!
menneisyydessä kuin juominen. ne haittaa.
lisäksi eniten rikkonut sääntöjä talossa. vihoitellut bblle. ei tee ruokaa eikä tiskaa. nukkuu tehvävissä.
laiskin ei voita. kiltteys vain lasittunut katse.
OKSETTAAAAA! Kadi on ihana, nätti. Mitä noista finneista?? Mun pojalla on kans finnejä ja on komea, fiksu, sydämmellinen , nuori mies. Ihminen on tärkeä! Meiltä lähte kans paljon ääniä Kadille. Kadi on ansaitsenut voiton.:):)
heh heh