GyPSii-nettiliittymä

GyPSii

GyPSii-alusta on kuluttajille tarkoitettu palvelusovellus käytettäväksi matkapuhelimien ja muiden internet-päätelaitteiden avulla.

GyPSii mahdollistaa käyttäjien jakaa tosielämänsä kokemuksia virtuaalimaailmassa matkapuhelimen ja internetin avulla. Se on käyttäjien tuottamaan sisältöön, verkostoyhteisöön sekä hakuun ja paikantamiseen perustuva yhdistelmä integroituja matkapuhelin- ja internetsovelluksia - joiden avulla käyttäjät voivat jakaa, katsella ja ladata verkkoon kuvia, videoita, tekstiä ja kiinnostavia kohteita varustettuna paikkatietomerkinnällä sekä hakea ja paikantaa toisensa valituissa verkkoyhteisöissään. Löydä ihmiset, paikat, kiinnostavat kohteet ja kartat ja navigoi näiden kaikkien luo.

http://www.gypsii.com/

Download Mobile Client
http://www.gypsii.com/reader.cgi?id=m_install

0

555

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

        Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
        Haapavesi
        82
        1329
      2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

        Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
        Maailman menoa
        65
        1115
      3. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

        Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
        Maailman menoa
        202
        1108
      4. Asunnottomuus lisääntyy

        Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
        Maailman menoa
        163
        1033
      5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

        Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
        Ikävä
        12
        1019
      6. Sulle on tullut

        Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
        Ikävä
        103
        973
      7. Minä pyydän,

        jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
        Ikävä
        68
        886
      8. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

        Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
        Ikävä
        121
        813
      9. Tiesin, että olet jotenkin paha ihminen

        Vaikka muuta osaat esittää.
        Ikävä
        77
        745
      10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

        Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
        Ikävä
        121
        744
      Aihe