nainen joka ei osaa Spagaattia....

NotkeaNaaras86

Menestyy kaikessa Spagaatin osaavaa naista huonommin.. Spagaatti-istuntaan menemiseen kykenevät naiset saavat miehiä paremmin,elävät pidempään,menestyvät kaikessa elämässä Spagaattia osaamattomia paremmin. Jos on kyse laulu,missi tai muusta esityksestä voiton korjaa lähes AINA Spagaatin osaava nainen. tutkimusten mukaan voittoon missi ja laulukisoissa on johtanut Spagaatin tekeminen esityksen aikana.
Myöskin hedelmällisyys on todennäköisempää Spagaatin osaavalla naisella Spagaattia osaamatomaan verrattuna.......

7

3895

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pienoista

      ja tyhmää.

      Lopettaisit jo tuon älyttömän
      paskanjauhannan.

      Tarvitaan sitä muutakin elämässä
      esim. viisautta - joka sinulta
      puuttuu.

    • frage1

      latvakakkonen säveltää omiaan

      • säälittävää

        mt-huollossa resurssit vähissä


    • gunter

      ja omien tutkimusteni mukaan myöskin spagaatin osaavien naisten pillut ovat usein suurempia tahi vain revenneet spagaattia harjoitellessa..

      • No mutta tuohan kuulostaa ihan kateellisen miehen panettelulta, sehän on todella hienoa, kun naisella on iso p'''u onhan se mukavaa, kun on tilaa temmeltää. Terkkuja vaaans pagaattitytölle.


    • Polokneese

      Olen samaa mieltä. Nainen joka ei osaa laittaa pastasalaattia ei menesty elämässä eikä siitä ole iloa sängyssäkään!

    • osta lego

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      93
      11922
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      106
      9040
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      117
      4959
    4. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      101
      4178
    5. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      38
      4157
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      7
      3933
    7. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      71
      3770
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3709
    9. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      40
      3593
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      29
      3551
    Aihe