Mies haluaa vain anaaliseksiä

Anna.

Onko teillä samanlaisia kokemuksia?

Synnytyksen jälkeen mieheni ei enää halua harrastaa normaalia seksiä, hän väittää että "alapääni on niin löysä"
Sen sijaan hän haluaa kanssani harrastaa anaaliseksiä.

Mieheni katsoo netistä pornoa ja totta se onkin: joka elokuvassa pannaan analiin. Mieheni väittää etten ole ajan tasalla kun en suostu.

Neuvoja, kiitos!

16

5376

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • terveydellisiin

      syihin. Peräsuoli luiskahtaa jossain vaiheessa ulos, mikäli tuollaista hommaa harrastatte. Se on lääketieteellinen fakta. Miksi pilaisit terveytesi lapsellisen ja itsekkään miehen takia.

      Eikö sinua häiritse se, mitä miehesi netistä katsoo???

      Harjoita kohdunpohjalihaksia.

    • ...........................

      Anteeksi vaan,mutta miehelläs taitaa olla pää vähä löysä.
      Ei se voi pakottaa sua sellaseen,mitä sä et halua/ei kiinnosta.
      Nyt ei ole kyse porno*****sta,joka antaa joka paikkaan rahan takia,vaan susta.

      Se oli mun mielipide..

    • ..................

      sano että hankkii itselleen poikaystävän jos haluaan pökkiä sinne minne aurinko ei paista.

      • Vtnurpo

        Ja pilluunko se aurinko paistaa?


    • ldöfldöflödlf

      Pöh, pienimunaisten puhetta on jauhaa jostain että naiset löystyy synnytyksessä, sen verran kokemusta on synnyttäneistä naisista on, että ei löysty. Jos kumminkin miehelläsi on iso/normaalmulkku, hänellä vaan on joku anaali-addiktio.

    • pidä huolta

      Onhan sullakin oikeus ohjata rakastelun kulkua, eikä vaan toteuttaa miehen haluja. Peppuseksi on vaihteeksi joskus ihan piristävän kivaakin, mutta ei sitä pidä harrastaa liikaa.
      Vinkkinä suosittelen hankkimaan täälläkin mainostetut geishakuulat emättimen tiukkuuden palauttamiseen. Sen jälkeen mieskin huomaa treenin vaikutuksen.

    • Jota kaipaat

      Seuraavan kerran kun mies tulee kerjäämään analiseksiä, niin anna sitä hänelle, sanot vaan että ukkokulta, pyllistäppä niin minä harjan varrella vatkaan pyllys, niin ettei hetkeen kutita. Ja anna miehelle olantakaa, jos ei harjan varsi ukkos persettä tyydytä, ota koivuhalko ja väännä sillä. Muista kysyä, että tekeekö gutaa?

      • "OO"

        Juuri näin minä tekisin=) Meillä ei kyl onneksi ole sitä ongelmaa, että pitäs ruskiaa reikää saada:) Joskus mieheni kysyi et miten olisi ja sanoin heti, että ei toivoakaan ja tosta on turha enää puhua!


      • ..sitä nyt..
        "OO" kirjoitti:

        Juuri näin minä tekisin=) Meillä ei kyl onneksi ole sitä ongelmaa, että pitäs ruskiaa reikää saada:) Joskus mieheni kysyi et miten olisi ja sanoin heti, että ei toivoakaan ja tosta on turha enää puhua!

        ..muualta.


      • omasta
        ..sitä nyt.. kirjoitti:

        ..muualta.

        miehestäsi. Jos olet nainen niin sinulla on kyllä superhuono itsetunto, jos luulet, että mies menee vieraisiin jos ei hänen kaikkia sairaitakin mielihaluja tyydytetä. Tai sitten tunnet hyvin yksinkertaisia miehiä.


    • näin..

      ..eli mies kinuaa hanuria aina välillä, ja ollaan kokeiltu mutta se on mun mielestä kauheempaa ku synnyttäminen! Meillä on sopimus, että persettä saa sillä ehdolla että mä saan ensin tunkea ison hiuslakkapullon miehen persauksiin, niin saa vähän tuntea itekki sitä kauheutta.. Ei o tarvinu persiitä levitellä tän diilin jälkeen..heh.

    • Uskokaa

      Jotenkin ei jaksa kyllä aina uskoa mitä täällä miehistä kirjoitellaan. Onko keskusteleminen kumppanin kanssa vaikeaa, olkaa rehellisiä toisillenne. Muista, että miehesi voi vaikka kärsiä masennuksesta, hän tarvitsee neuvoa ja ohjausta Jumalalta.

    • Peppupano-on-ihanaa

      Kyllä, meilläkin peppua pyydetään ja annankin sitä mielelläni. Minusta se on erinomaista vaihtelua sänkyleikkeihin ja pyydänkin sitä usein mieheltäni, jos hän ei ole vielä kerinnyt ehdottaa.
      Peppupano on ihanaa. Meillä sitä on harrastettu ennen synnytystä ja synnytyksen jälkeen ja aina se on meille maistunut ja ihanalta tuntunut.

    • voileipäpitsa

      Kokeile. Ehtona että mies suostuu sinun kokeiluusi, mitä sitten haluatkaan.

      • Peppupano-on-ihanaa

        Meillä on ollut aina semmoinen periaate, että kaikkiin toisen ehdotuksiin suostutaan. Eli, mieheni suostuu mielihyvin kaikkiin ehdotuksiini, esim. pyllyn nuolemiseen, mikä minusta on erittäin ihanaa.
        Mieheni taas tykkää välillä pukeutua rintaliiveihin ja sukkanauhoihin ja sukkiin ja tulla siinä asussa analiini, johon tietenkin suostun ilman muuta.
        Yksi mieheni intohimo on naida kuukautisten aikana. Sekin onnistuu hyvin, koska minullakin on silloin suuret halut ja sängyn ylimääräiset pyyheliinat estävät sotkun.


    • Se tuntuu hyvältä. Puhu sille polyamoriasta.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4398
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      152
      3221
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      48
      2512
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      51
      2465
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      102
      2154
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1893
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1642
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1616
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      161
      1484
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      35
      1261
    Aihe