noita linkityksiä tuolta youtubelta oikein kädestä pitäen? Sain ohjeita Umalta ja Majoricalta, mutta ei mennytkään perille. Mitään ei ilmestynyt viestiin. Jaksaisiko joku? Tyydyn kyllä siihenkin jos kukaan ei vastaa.
Kukakohan neuvoisi
Pukeli
14504
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Eihän sinua kukaan rikokseen voi neuvoa. Niiden linkittäminenhän on laitonta.
Joutuu vaikka vankilaan, kun rikkoo lakeja. Ex tiiä ?
http://www.youtube.com/watch?v=3eebhb3-qjA
eli siis kun olet siellä ja olet löytänyt sen
mitä haluat linkuttää niin kuvan alapulella
lukee share. merkkaat sen öikealta vasemmalle. klikkaa hiirtä sitten oikealta ja saat vaihtoehtoja. kopioi. sit menet sinne mihin haluat kopioida ja klikkaat oikealta taas. mikä lie suomeksi mutta suomennettuna "liimaa".
kokeilin nyt ja toimii.
vaihtoehto 1. siinä on se suora kopiointi
Olen etsinyt sen musiikki-video esityksen tähän näyttöön, mutta tuo share palkki on tyhjä. Eikö minun pitäisi saada siihen jotakin???? Minkä sitten klikkaan siniseksi.
Saan senjälkeen luukun missä lukee kopioi taustaksi???? Vieläkö jaksat?
Että kopioi ja sitte taustaksi kyllä se siitä sitte menee ihan ittekseen. Eli kopioi ja liimaa ja tausta ja muista kaikki tallentaa kiintolevylle ja varmuuskopiot tietysti toiselle levykkeelle. Sitte on tallessa ainaskii.
kappaleen tulemaan, mutta viestin kirjoituskohtaan tulee vain sana share. Voikohan olla niin, että minun koneelta puuttuu joku ohjelma, ettei se liitä esitystä. Kone kyllä on melko uusi ja tein ihan niinkuin neuvoit.
Ei läppärillä voi jutuupeja laittaa, muutaku heijastaa loossin seinälle.
paa puhelimees ( siis ukkos? puhelimeen ) äänitys päälle, ni saat kuunnella ummukan ohjeit yötäpäivää. sehä tiätää näist koneist kaike.ja kertoo totuuen kui hyvä hän näis kaikes o.
kovin herttanen ollut, mutta tulikin selväksi tuo läppärijuttu. Tällä olen nyt yritellyt ihan hermostumiseen saakka lähetellä joillekin jotain. Menen nyt yrittämään toisella koneella jos vaikka onnistuisi. Kiitos jos puhuit totta.
ei sulta mitään siitä läppäristä puutu. Kokeile kopioida osoiteriviltä jos siinä share-jutussa jokin mättää. Eli vedä hiirellä siniseksi koko osoiterivi selaimen yläosasta kun sulla on se video auki. Ja kopioi, ja sitten liitä viestiin.
Yritin, mutta pyyhkäsee samalla sen ylhäällä olevan palkin tyhjäksi heti, kun kummisetä teema pärähti soimaan.
neuvojen mukaa ni perselleen menee uma tiätää kaiken tietoneist jote kyl se sut ohjaa neuvoillaans sinne mikä o ihan musta
olla kiinnostunu tollasen isosuun rähmäkäpälöinnist.tai no toinen sellanen elikkäs se sun lurpsimis kaveris joka tääl aina pitää aikamoist örinää yhes sun kaa.aika pari oikee ja vasen käsi juttelee keskenääns
Kun ne sun käyttämäs koneet sattuu oleen yhteisökäytössä, niin niistä on estetty tiettyjä toimintoja. Lainvastaiset teot esimerkiksi. - mieti hei vähä !