Uskomattoman lapsellista ja fanaattista porukkaa nää Huorittelija ylimielisen hidasälyisen Jaken fanit, vielä ne nolaa itsensä jauhamalla täällä kuopattujen sielujen puolesta niinkun kommarit vanhaa neuvostoliittoa, historia on historiaa,vain tulevaisuudella on markitystä.
Jarkkofanit tekee itsensä
naurunalaisiksi taas
5246
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
olevan pelkkää kultaa,ainakin mitä kirjoituksestasi voi pääteellä. Voi sitä henkilö raukkaa tuolla talossa kenen faneihin sinä kuulut.
Eipä liene vaikea arvata. Kiva uhota ja kiroilla täällä,oikeassa elämässäsi lienet kolossaan arasteleva hiirulainen.
sekä täällä että subin palstoilla.Ykskin ukko itkee ja v*ttuilee jatkuvasti jostakin.Eikös nyt herranjestas ihmisillä ole mitään muuta elämää kun vollottaa jonkun pohojalaisjuntin perään joka ei ollut muutenkaan mikään erinomainen ihminen vaan aivan täys tollo täysine kasseineen.Hyi helevata...
Jarkon suosio ei varmasti perustu ulkönäköön,luonteeseen,tai siihen kuuluisaan kassien painoon. On paljon ihmisiä,jotka eivät olisi ääntään Jarkolle antaneet,mutta kuten me kaikki tiedämme ne viimeiset viikot talossa,niin pojan suosio nousi räjähdysmaisesti. Jarkko pöyhkeili ja kehui itseään,mutta se katsotaan pienemmäksi pahaksi,kuin mitä todella talossa tapahtui,sen tietää jokainen,joka seuraa 24/7.
Selitäppä sinä miksi Riittaa inhotaan pääasiallisesti täällä ja työpaikkojen kahvitauoilla.
Ei pysty selittämään, ÄO ei riitä. Eikä tuollaisille "älyköille" tarvitse mitään selitellä. Jarkko on ykkönen, for ever!
Ylivoimaisesti eniten plussia keräsi ja olisi ollut finaalissa kohtuu korkealla. Miinukset tulevat tämän Suomen kansan perusluonteen takia. Jos joku on itsetuntoinen ja kertoo siitä, niin se on virhe. Jarkon olis pitänyt se muistaa ja tietää.
Omia mokiaan talossa pyysi anteeksi, toisin kuin moni muu. Jokainen, joka on kännissä sekoillut, tietää tuntee, kun töppi on tullut. Joillakin on taitoa pyytää anteeksi, toisilla se tuppaa menemään selän takana puhumiseksi ja juouruilun puolelle.
Mun mielestä Jarkko oli noista paras ja ennustanpa, että hänet tuolta talosta muistetaan pisimpään. Noissa muissa ei oo mitään muistettavaa tai karismaa.
Repesin kun aloin katsoon eilen BB:a. Riitta siellä soosaa edelleen, mitä juuri mahdoitte Riitan äänestäjät ajatella kun sen sinne jätitte? Ohjelman viimeinen viikko meni aivan ketuiksi, toki ohjelman tekijät ovat epäonnistuneet muutenkin kohtuullisen taidokkaasti, että samaan kaavaan menee. Varmaan rahaa on tullut enemmän kuin koskaan. Hyvä SUBTV !!