Anneli

Paras olisi kun Jätteenmäki lähtisi Harvardiin vähintään kymmeneksi vuodeksi! Aho voisi lähteä oppaaksi ja Paven voisivat viedä mukanaan maskotiksi.
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on mieletön- Anneli kun yritti pelastaa meidät Amerikan talutushihnasta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JKT kirjoitti:

Paras olisi kun Jätteenmäki lähtisi Harvardiin vähintään kymmeneksi vuodeksi! Aho voisi lähteä oppaaksi ja Paven voisivat viedä mukanaan maskotiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu