mikä tuon palvelun idea on? etsin haluamiani vanteita, löytyi useampi ilmoitus. mutta miksi en pääse näkemään myyjien yhteystietoja, tai edes kuvaa kyseisestä vanteesta? olen rekisteröitynyt palveluun.
www.nettivanne.fi
reijonen^^
3
6580
Vastaukset
- Juttu.
Kyllä minä näen sieltä vanteiden kuvat ja myyjien yhteystiedot ilman mitään ongelmia, enkä ole rekisteröitynyt palveluun.
Katsoitko varmasti oikeasta paikasta.- reijonen^^
http://img156.imageshack.us/my.php?image=nettivannefa6.jpg
mikä piru mättää nyt? tuommoinen näkymä tulee mulle kun haen vanteita. ihan sama onko IE tai firefoxi selaimena.
- CR1
Käy katsomassa Autotavaratalo.fi sivuilta.Itse
ostin sieltä vanteet ja renkaat.Sivuilta löytyy
vannesimulaattori ja tuotteita saa osamaksullakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663402Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463222Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1272840- 462579
- 311973
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481646
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871525- 391340
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k391311