KYLLÄ EHDOTTOMASTI TÄSTÄ NELIKÖSTÄ NIKO ON JOKA LAILLA VOITTAJA-AINESTA YKSILÖNÄ: PARAS OIVALTAJA (Esim. kultahippulaatikon aukasussa) ON MUSIKAALINENKIN, OSAA TANSSIJA JA MUITA KEHON TAITUROINTIA, OSALLISTUU VÄHITEN SELKÄÄNPUUKOTUKSEEN (Kun Jarkkoa haukkuivat, sanoi puhutaan välillä jotain hyvääkin Jarkosta). ON POSITIIVISIN JA SYMPAATTINEN,ILOISIN PORUKASTA,(saa toisetkin ilollaan hyvälle mielelle!) MYÖSKIN EMPAATTINEN. JA HÄNELLÄ ON TYTTÖYSTÄVÄ, RAHA NUORELLE PARILLE TARPEIN,(vaikka yhteiseen asuntoon) KUIN MUILLE PORUKASTA.(Kaksi sinkkua, joiden raha menisi vain viinaan, ja yksi jo taloudellisesti vakaa).Ja enenkaikkea suomalainen. Äänestäjät ajatelkaa ihan oikeesti näitä asioita!
NIKO ON VOITTAJA , SE TIEDETÄÄN JO
ASIA ON NIIN Jos rehdisti ä...
8238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
50.000euroa on niin iso summa rahaa, että rahan saajan on oltava muutakin kuin kaunis kasvo. Samalla tavaalla minäkin asiaa pähkäisin ja totesin, että Sauli ja Kadi pistää rahan hukkaan, Riitalla on jo elämä laitettu Luumäelle, mutta Nikolla on jotain sellaista vastuullisuutta persoonassa, että hänelle suon potin menevän.Minä en ainakaan halua olla edesauttamassa Kadin syöksykierrettä, kun vapaus koittaa.Tyttö tulee pärjäämään, jos hanellä on tarpeeksi luonteenlujuutta pistää elämänsä kuntoon.Saulilla on samanlainen humanteri ja liian spontaani huolehtimaan noin isosta summasta.
kaikissa äänestyksissä selvä johto ja pienimmät kertoimet vedonlyönnissä :)
Ollaan sen verran rehtiä ja oikeamielistä porukkaa, siis varmaankin valta osa meistä on oikeudenmukaista ja ajattelevaista.
niin ne perusteet on iha faktoja.Toisinkuin tolla prinsessalla.Ei riitä ihanuus,aitous eikä muodokkuus.Mitä arvoja ne on.Kaikki me olemme Luojan luomia.Jotkut vaa näkee enemmän vaivaa elämänarvojen eteen ,ku toiset.Rehtiys ja oikeamielisyys ja oikeudenmukaisuus ja ajattelu ovat kaikki hyviä eväitä elämään.NIKO voittoon.
NIKO VOITTOON
mihinkä voittaja rahansa pistää, jos joku haluaa juoda ne, niin siitä vaan, sillä paras voittakoon ja pulinat pois.
Homo mikä Homo
Nikolle pisteet.