Fc lahden ultrat ovat todella koomista porukkaa.
Keskenkasvuisia wanna be huligaaneja jotka kiljupäissään yrittävät ärsyttää vastustajan kannattajia.Juuri kukaan HJh:n faneja lukuunottamatta ei edes nykyään mene tuohon onnettomaan provokaatioyritykseen.
Lahden skineistä pääsääntöisesti koostuva porukka on jo yleinen vitsi jokaisella paikkakunnalla. Ei noita pellejä kannata noteeerata niin niitä rupeaa harmittamaan ja lopettavat huutelemisen.
FC LAHDEN PELLEULTRAT
ASA.M
3
547
Vastaukset
- Staedtler
miks itkuraivari?
- ultra..?
Miten Ultrat ja FCLK liittyvät toisiinsa?
Miten Skinit ja yleensäkään Lahti liittyvät toisiinsa?
Entä juodaanko nykypäivänäkin vielä kiljua?
Avaappa silmäsi, tule ulos mökistäsi jos pöhnältäsi kykenet ja lähe vaikka matsiin niin saat sinäkin jotakin muuta ajateltavaa kun siskosi pikkuhousut..- "haukka"
Säälittävä pelle porukka. Hyvä että on joku harrastus. Jos jotain positiivista pitää hakea.
Uhoa on mutta siihen jää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2110815- 408057
- 1235201
- 693528
- 1103526
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi303483- 613370
- 333137
- 512450
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak341956