Siis mitä ihmettä taas eilen on palstalla tapahtunut? Pyörremyrskykö?
Asiasta toiseen, meillä satoi yön aikana muutama sentti lunta ja tuuli puhalsi ne kinoksesksi rapun pieleen. Voisitko terristi millään tulla lakaisemaan pihan puhtaaksi? Sulla kun on tota taipumusta puhtaaseen jälkeen jo syntynyt yllin kyllin.
Mitä ihmettä??????
7
488
Vastaukset
- umatöistä
Alkaa jo ottaa päähän itse kutakin tämä poistojen määrä. Mutta itsepäme tätä halusimme.
- ei yhtikäs mitään
Ei yhtikäs mitään ole poistunu. samat paskat täällä seisoo kun jo eilen päivällä.
Taitaa terrin luuta olla hukassa?- Kyl musta
tekstit on taas poistuneet lähes puoleen eilisestä.
Mut hällä välii. Eihä niis mitää asiaa oolu kuitenskaa.
- Pukeli
Sun viesti sinänsä on hauska, mutta se eilinen pitkä ketju oli lopulta iljettävä. Hyvä, että luuta lakaisi sen Huitsinnevadaan.
- luutaa kammoksuva
puhuttiinko siinä sustakin?
- vaa poistettii
luutaa kammoksuva kirjoitti:
puhuttiinko siinä sustakin?
se ketjuha oli ton puklin alotus jossa se linkitti laitonta musaa, ja sen tähen se koko ketju poistu, ku tolle pukelille ei mahu säännöt päähän.
- Hu huh,
vaa poistettii kirjoitti:
se ketjuha oli ton puklin alotus jossa se linkitti laitonta musaa, ja sen tähen se koko ketju poistu, ku tolle pukelille ei mahu säännöt päähän.
joko taas ?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 563736
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.463147Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1532949Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,412813SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.752396Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s611911Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a231878Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.1221757Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai681170- 841162