EI KANNATA ANTAA ALKOHOLISTILLE RAHOJA SE JUO NE!! ANTAKAA KIVALLE NIKOLLE! OPISKELIA TARVITSEE RAHAA!!!
ONKO KADI JUOPPO????
EI JUOPPOA VOITTOON!!!
9782
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Notta kai minä tiedän...älkä viitti huutaa,sattuu päähän,kun olen ottanut vasta kaksi tasoittavaa...
paljon ääniä,kun nääs rahat vähenee vaan ei lopu,ei. ;D ;D
vaan saulille!
nikokin on töissä ja menee kouluun jos menee, mutta on espoosta rikkaasta perheestä. ostelee jo nyt 300e huppareita.
ei oo raha pulaa valitellut.
liian helpolla tulis rahat.
ja opiskelijathan ne vasta juoppoja onkin!
enemmään, kun kukaan muu nuori. Katsokaa ITSE PEILIIN!!!! KADI VOITTAA JA TULE AINA MENESTYMÄÄN. NIIN VAHVAA JA PÄÄTTÄVÄINEN PERSOONA!!!
Miksi huudat ISOILLA KIRJAIMILLA? Oletko äääliö vai muuten vaan tyhmä? Mitä tarkoitat sanalla OPISKELIA? Mikä se on? Opiskelijaako tarkoitat? Miksi et ole suorittanut oppivelvollisuuttasi ja hallitse kirjoittamista? Onko aikasi mennyt pussikaljaa kitatessa ja koulusta lintsaten?
Tämä ei ole mikään kirjailijanpalsta, joten keskity ihminen, keskity BB aiheeseen.
Näin se totuus tyhmyydestä kolahtaa.
Sinä kuule sanot kadia juopoksi vain sen takia koska olet rasisti ja et halua hänen voittavan! Häpeä! Inhottaa tommoset rasistit mitkä vihaa ulkomaalaisia noin paljon vaikka hän on jo saanu suomen kansalaisuuden ja kaikkea.
KADI VOITTOON!!!
...talon väen tunnelmaa on aika-ajoin pahasti kiristänyt se että Kadi rähjäis kasvonsa johonkin ulkoroihuun tmv.
Ne jotka sitä autto on jo ulkona.