KAIKKI VOITTAJA NIKON!!!

ON KIVA OLLA VOITTAJA NIKON LEIRISSÄ!! NIKO VOITTAA JA SAULI TULEE KAKKOSEKSI RIITTA JA JUOPPO TAISTELEE KOLMANNESTA SIASTA!!!
1307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä oletin, että palkkio maksetaan euroina eikä sikoina.
Järkyttävää, että Riitta ja Kadi taistelisivat siasta. Mitä he sillä tekisivät?

Rahasta on kysymys.
Mutta et sinä kuitenkaan ole voittaja, vaikka oletkin Nikon leirissä.
Voittaja voi olla vain Niko, ja sekin riippuu äänistä.

Olisikohan sinun syytä opetella suomen kielen kirjoitus?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VOITTAJAN LEIRISSÄ ON HYVÄ ... kirjoitti:

ON KIVA OLLA VOITTAJA NIKON LEIRISSÄ!! NIKO VOITTAA JA SAULI TULEE KAKKOSEKSI RIITTA JA JUOPPO TAISTELEE KOLMANNESTA SIASTA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu