sinä nainen

olin puristamassa mattoja syksyllä,kaikki pysähtyi tunsin rauhan tunteen,jotakin ihmeellistä,musta tuntuu että olet elämäni nainen,niin se vaan on,miten suhun sais yhteyden
71137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

muuten kuin tätä kautta. Jutellaan täällä.

Äänestä
  • siinä kun katseet kohtas

    Äänestä

Tehdään vaikka deitit taysiin. Menen maanantaina. Kyllä sä mut tunnistat.

Äänestä
  • ei mitään hajua

    Äänestä

  • tays? kirjoitti:

    ei mitään hajua

    Tampereella!

    Äänestä

  • nääs kirjoitti:

    Tampereella!

    Just joo. Antakee ihmisten asioida rauhassa siellä sairaalassa.

    Äänestä

Ja nimen voit katsoa postilaatikosta jollet sitä jo tiedä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muistatko kirjoitti:

olin puristamassa mattoja syksyllä,kaikki pysähtyi tunsin rauhan tunteen,jotakin ihmeellistä,musta tuntuu että olet elämäni nainen,niin se vaan on,miten suhun sais yhteyden

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu