Peruskoulun käyneellä Kadilla loistava

Kadi varmasti tarvii ne fyrkat kun on takana niinkin tuhti koulutus kun peruskoulu...
Voi loppua sossun sponsoroimat juomat nopeesti...eli ei muuta kun äänestämään!! Pitäähän se nyt Kadille juomat taata vuodeksi eteenpäin!!

http://www.iltalehti.fi/bigbrother/200711286904066_bb.shtml
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viron juoppo ei tarvitse, kuin potkun persuuksille ja sinne mistä on tänne tullutkin. Kaljulalla ei ole peruskoulun päästötodistusta. Koska ei sitä kyennyt käymään juopottelunsa vuoksi.

Äänestä

ja kutsuu itseään taiteilijaksi. Tollasia kuvia piirtelee haaveilevat pikku-flikat.

Rivien välistä antaa kuulua että suomalaiset ei ole mitään.

Nyt leikkii pomoa tuolla talossa. Siis kun kissa on poissa niin hiiri hyppää tunkiolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulevaisuus... kirjoitti:

Kadi varmasti tarvii ne fyrkat kun on takana niinkin tuhti koulutus kun peruskoulu...
Voi loppua sossun sponsoroimat juomat nopeesti...eli ei muuta kun äänestämään!! Pitäähän se nyt Kadille juomat taata vuodeksi eteenpäin!!

http://www.iltalehti.fi/bigbrother/200711286904066_bb.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu