valita jos mulla on enempi työkokemusta kuin sulla.älä mulle valita kun oot elämäs leiponu mieleisees malliin.älä mulle valita jos oon esiintyny edukseni.älä siis ole kateellinen vaan pidä turpas kii,olen hikoillut ja tehnyt töitä sen eteen,mitä mulla nyt on!
älä
mulle
7746
0Äänestä
Vastaukset 7
Vanhimmat
puolestasi,jos sinäkin olet. ;) Hyviä juttuja tälle palstalle kaivataankin! Mitä teet,missä onnistuit,olisi mukava kuulla.
Täällä on aika paljon feikki-postia. Meidän työpaikalla ainakin porukat sopivat mitä tänne kirjoittelevat ja sitten nauravat. Keskenään kirjoittelevat, sillä tavalla saavat aikaan kateutta ja pahaa mieltä usealle ihmiselle ja epäluuloja kansaihmisiä kohtaan.
Älkää välittäkö mitä täällä kirjoitellaan, voi olla yksi ihminen yh.äiti joka on käyttäytynyt huonosti tai elää noin kun kirjoitellaan ja loput saavat kärsiä.
Pomon pitäisi pistää työpaikalla sellainen rakkiporukka kuriin ja teettää työtä palkatta, tai sitten koulunpenkille komento.
johdosta kiinni mitä työpaikalla tapahtuu ja tehdäänkö tulosta.Monesti tuntuu ettei niistä opiskeluvuosista ainakaan johtamistaidon kannalta ole paljon hyötyä,valitettavasti.
tapaus ei nyt ollu se feikki.enkä oo yh!
hyvän työn.sekös kateellisia keljuttaa niin paljon,että kaivelevat yksityiselämänikin puolelta asioita.sitten kännipäissään tulevat uikuttamaan minulle.sori mut valittin hommaan.hiiltykää rauhassa kateelliset!tehkää töitä,motivaatiota saanette harmituksesta.en sitä minäkään huipulta alottanut 11v.sitten.pienellä rahatukolla(1000mk) evästettiin kotiolähtö.siitäpä sitte maailmaa kattelee.tuli itsenäisyyttä,tarkkaivaisuutta,ahkeruutta.en ole katkera vanhemmilleni,kun eivät lellineet pilalle mua rahalla.siitä on hyötyä vielä tänäkin päivänä,huomaan,tiedän.
Vitun köyhät täällä valittaa.Menkää oikeisiin töihin,ettei tarvii täällä ruikuttaa.Se ei oo mies taikka nainen jos ei oo tili 2500 kuussa netto,vähintään!Paperi rulaa
Sulla on pudonnut satku johonkin. Hämiksen sivuilla se oli 2600.