Täytyy kyllä hieman ihmetellä ettei tuo muija pysty pitämään yhtäkään miestä itsellään paria kuukautta kauempaa. Onhan se toki missiksi vanhaa vuosimallia, mutta ikäsekseen se on kuitenkin kait parhaasta päästä noin niin kun ulkonäöllisesti. Siitä huolimatta noinkin per...n näkönen heppu kun se sen nyt ex-aviomies dumppasi sen. Eipä taida olla tuon Karpelan luonteessa järin paljoa kehumista.
T Karpelasta
????
51047
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
koskaan miksikään järjenjättiläiSEKSI kehutu.kaksi tissiä ja normi haarukka--->toimii ja typerät ukot maksaa.??
pienempää suuta, kun ei tiedä asiasta mitään!
ei se karpelan vikaa ole, mutta äijät ovat olleet aika vittumaisia.
hyvä kun ainakin yrittää päästä paskiaisista eroon.
Monet kierrossa olevat naiset ovat frgidejä lahnoja sängyssä, myös naisen persoonan tylsyys ja huumorintajuttomuus saa miehen lähtemään.
Paha sano miksi Tansku sai kenkää.
Rakkaus kuule sekottaa pään kokeneemmallakin missillä.
Toisaalta en kyllä itsekään ymmärrä, että tuollaisen näköisen ja oloisen miehen kanssa naiset rupeavat styylaamaan.
Varastelee (päiväpeitot), uhkailee (ainakin Heinäluomalta senkka nenästä) jättää maksamatta (polttoaineet)yms. Äijällä selvästi rikollista taipumusta.
Tanjaan tutustumisen aikoihin oli joku nainen hänelle raskaana. Dumppasi naisen eikä ole tavannnut lastaan (nyt 1½ -vuotias) eikä myöskään ole kyennyt (halunnut) maksaa elatusapujaan 250 euroa/kk. Tämä kuulostaa siltä, että Ollilla on rahapula.
Voi olla, että rahanpuute kärjistyi entisestään,kun Tanjan ministerinpesti loppui ja hulppeat ministeritulot jäivät viime vaalikaudelle. Se Vanttilan talo ei mikään halpa homma ole. Lehtijutun mukaan talosta aiheutuu menoja 3000 euroa kuukaudessa, jkoka on kyllä -aika paljon. Eipä ihme, että huusholli pantiin myyntiin ja avioliitto ajettiin alas